V souvislosti s oceňováním aktivit členů SDH eviduje OSH České Budějovice nositele titulu

Zasloužilý hasič:

rok udělení příjmení, jméno člen SDH ročník
1993 Hanzal Václav Borovany 1930
  Holšán Josef Dolní Bukovsko 1935
2006 Plojhar Josef Dobřejovice 1942
  Šefl Josef Rudolfov 1942
  Brouček Jan Svatý Jan nad Malší 1935
2007 Kudláček Josef Dubné 1937
  Žižka Václav Nové Hodějovice 1946
  Frejlach Stanislav Ledenice 1947
2008 Poul Jan České Budějovice 1945
  Pešek Jaroslav Lišov 1939
  Čertík Miloš Dobřejovice 1938
  Stejskal Josef Dolní Bukovsko 1940
  Zeman Jiří Dolní Bukovsko 1946
2011 Růžička Karel Zaliny  1927
  Vlažný František Chrášťany  1947
  Zvonovec Karel Mokré  1944
2012 Brom Jan Pelejovice 1931
  Kolářová Marie Ledenice 1951
  Modrý František Hrdějovice 1949
2013 Brčák Zdeněk Neplachov 1948
  Hála Václav Žabovřesky 1948
  Kandl Jan Vlkovice 1943
2014 Svoboda Jaroslav Chrášťany 1934
  Dvořák Václav Olešník 1939
  Edelman Václav Rudolfov 1943
  Hanus Miloslav Rudolfov 1934
  Rosenfelder Jaroslav Jankov 1944
2015 Witzány Josef Jílovice 1948
2015 Domin Václav Zliv 1947
2016 Prokeš Karel Třebín 1931
2017 Peterka Jaroslav Dolní Bukovsko 1950

Držitelé titulu, kteří opustili naše řady. Čest jejich památce!

rok udělení příjmení, jméno člen SDH ročník zemřel
1984 Babka Ludvík Střížov 1908 1988
1988 Janáček František Ledenice 1917 1991
1989 Řežáb František Jílovice 1913 2006
1993 Šestauber František Č. Budějovice 1929 1993
1997 Tušl Josef Vrcov 1935 2001
2002 Komárek Josef Ledenice 1913 2008
2008 Bína František Nové Homole 1925 2008
2008 Florián Václav Vlkovice 1923 2009
2002 Pavlík Karel Rudolfov 1933 2009
2005 Hála František Vrábče 1920 2010
2008 Hűtner Jaroslav Nové Homole 1932 2009
2006 Jokl Josef Krasejovka 1936 2011
2007 Zdrha Bohumil Doudleby 1938  2012
1994 Ertl František Petříkov 1929 2010
1997 Rozmiller Jan Hrdějovice 1916 2009
2008 Kándl Jan Lišov 1925 2010
2005 Hronek Václav Ohrazeníčko 1929 2012
2009 Caháková Marie Lišov 1945 2012
2014 Špatný František Dolní Bukovsko 1948 9/2014
1997 Šimek Jan, Ing. Hrdějovice 1931 9/2014
2007 Kadlec Miloslav Borovany 1932 11/1/2015
2005 Hanzlík Karel Zliv 1928 22/1/2015
2006 Vrážek Stanislav Svatý Jan nad Malší 1929 4/2/2015
1997 Lukeš Jindřich Trhové Sviny 1933 2016
2000 Šedivý Václav Chrášťany 1923 2016
2014 Trnka Karel Vrábče 1946 2016
1995 Ikavec Ladislav Mokré 1934 2016
2005 Neubauer František Nové Homole 1938 2017
2011 Kneys Bohumil Mokré 1942 2017

 

 

osh_foot