Drobečková navigace

Úvod > O nás > Seznam rozhodčích > Požární sport

Požární sport

Rozhodčí Kvalifikace SDH Telefon Obnova
Červák Jiří rozhodčí instruktor Nové Homole 725 406 081 5.3.2016
Kofl Vladislav rozhodčí instruktor Zliv 728 803 598 5.3.2016,2019
Bauer Vladimír rozhodčí instruktor Hrdějovice 608 847 472

5.3.2016

Adamík Josef rozhodčí instruktor Slavošovice 736 502 239 2015,2019
Ikavcová Hana rozhodčí Mokré 739 735 144  
Levý Václav rozhodčí Zborov 721 578 269 16.3.2019
Hanžlík Václav rozhodčí Staré Hodějovice 724 093 140 9.4.2019
Šuldová Dana rozhodčí Roudné 724 079 701 23.4.2019
Kolářová Marie rozhodčí Ledenice 721 236 166 16.3.2019
Dvořák Václav rozhodčí Olešník 731 382 767 16.3.2019
Frejlach Stanislav rozhodčí Ledenice 728 947 852 16.3.2019
Hála Václav rozhodčí instruktor Žabovřesky 603 792 848 2016,2019
Mošner Josef rozhodčí Lišov 725 186 160 11.8.2018
Sloboda Jan rozhodčí Zahájí 607 940 324 16.3.2019
Mlynář Roman rozhodčí Nákří 603 586 791 na HZS
Valenta Jiří rozhodčí Bavorovice 724 076 762  23.4.2019
Malá Lenka rozhodčí Srubec 720 510 477 16.3.2019
Matějka Jiří rozhodčí Údolí 606 205 410 16.3.2019
Hejda Pavel rozhodčí Mydlovary 728 674 377 16.3.2019
Kubata Zdeněk rozhodčí Lišov 603 547 914  
Vaňatová Marcela rozhodčí Hvozdec 606 592 514  
Stejskal František rozhodčí Týn nad Vltavou 730 667 383 16.4.2019
Vlášková Ludmila, PhDr. rozhodčí instruktor Zborov 737 949 833 5.3.2016
Tomandlová Jitka rozhodčí Zborov 728 190 211  
Fessl Josef rozhodčí Nové Homole 775 448 450 16.3.2019
Landa Jaroslav,Mgr. rozhodčí Chrášťany 777 643 848 16.3.2019
Jiříček Miroslav, Ing. rozhodčí Koloměřice 774 043 653 16.3.2019
Mácha Petr rozhodčí Staré Hodějovice 608 180 271 16.3.2019
Skamene Pavel rozhodčí Čížkrajice 602 628 125 16.3.2019
Vávra Aleš rozhodčí Staré Hodějovice 603 175 146 16.4.2019
Tůmová Jaroslava rozhodčí Malešice 737 522 166  
Valenta Vladimír rozhodčí Dříteň 724 356 549 16.4.2019
Kněžínková Miroslava rozhodčí Mokré 603 315 559 16.3.2019
Novotná Hana, Ing. rozhodčí Zborov 723 905 432 16.3.2019
Tůma Václav rozhodčí Kamenná 602 814 129 16.3.2019
Kubincová Monika rozhodčí Střížov 723 554 492 16.3.2019
Frejlach Radek rozhodčí Ledenice 607 501 794  
Černá Jitka rozhodčí Doubrava 607 872 030 16.4.2019
Studený Pavel rozhodčí Trhové Sviny 720 279 731 16.3.2019
Adamec Miroslav  rozhodčí Štěpánovice 724 967 824  
Tůma Jan rozhodčí Vlkovice 721 239 342 16.3.2019
Bouška Ondřej rozhodčí Týn nad Vltavou 604 762 245  
Tůma Jaroslav rozhodčí Zborov 774 400 305 16.3.2019
Vondrová Božena rozhodčí Vrcov 721 647 694 16.3.2019
Frantesová Jindřiška rozhodčí Vrcov 603 317 265 16.3.2019
Frnoch Petr rozhodčí Nové Hodějovice 602 118 747 16.3.2019
Frnochová Jana rozhodčí Nové Hodějovice 607 703 935  
Machová Věra, Ing. rozhodčí Neplachov 792 304 379 9.4.2019
Brčák Zdeněk rozhodčí Neplachov 739 513 142 16.3.2019
Vondrák Stanislav rozhodčí Lišov 721 287 040 16.3.2019
Skamene Stanislav rozhodčí Čížkrajice 724 128 467 16.3.2019
Čenkovicová Pavla rozhodčí Staré Hodějovice 774 642 171 16.3.2019
Šusterová Alena rozhodčí Staré Hodějovice 777 763 017 16.3.2019
Dekret Štěpán rozhodčí Horní Stropnice 720 180 779  
Klečka Jaroslav rozhodčí Kaliště 605 770 566 16.3.2019
Michal Tomáš rozhodčí Svatý Jan nad Malší 777 106 589 23.4.2019
Rošek Jiří rozhodčí Rankov 777 966 545 16.3.2019
Zeman Radek rozhodčí Boršov n/Vltavou 603 311 388 9.4.2019
Tisoň Martin rozhodčí Radošovice 720 123 388  
Ranglová Jana rozhodčí  Dobřejovice  606 733 044 16.3.2019
Gramanová Jiřina rozhodčí  Boršov n/ Vltavou 606 641 831 16.4.2019
Výletová Daniela rozhodčí  Kostelec  607 540 508 16.4.2019
Minář Martin rozhodčí  Malešice  777 640 189 16.4.2019
Hinterhőlz Jakub rozhodčí  Ohrazeníčko  723 423 806  
Hanus Pavel, Ing. rozhodčí  Rudolfov  725 826 914 ved. HZS
Hrubeš Stanislav rozhodčí  Hosín  725 551 479 16.4.2019
Valentová Renata rozhodčí  Týn nad Vltavou  728 667 838  
Vlášek Ladislav rozhodčí  Dynín  728 443 550 16.3.2019
Kusáková Miroslava rozhodčí Horní Stropnice 724 306 892 16.3.2019
Šafránek Petr rozhodčí Horní Stropnice 724 181 922  
Maruška Václav rozhodčí Mydlovary

724 145 324

16.3.2019

Pindryč Bohuslav ml. rozhodčí Mydlovary

721 276 423

16.3.2019

Pindryč Bohuslav st. rozhodčí Mydlovary

724 268 962

16.3.2019

Vlková Alena rozhodčí Mydlovary

721 319 070

 
Křepelková Simona rozhodčí Mydlovary

733 682 464

 
Kašparová Hana, Bc.,Ing. rozhodčí Trhové Sviny

728 126 128

16.3.2019
Trávníčková Marie rozhodčí Koloměřice

776 184 615

16.3.2019

Schmidtmeyer Martin rozhodčí Boršov n/Vltavou

728 993 988

16.4.2019

Sikora Ondřej rozhodčí Všemyslice

721 021 240

16.4.2019

Sikora Vít rozhodčí Týn nad Vltavou

604 916 639

16.4.2019

Matoušek Petr rozhodčí Zvěrkovice

728 081 121

16.3.2019

Šíma Michal rozhodčí Zvěrkovice

737 173 063

16.4.2019

Burian Michal rozhodčí Zvěrkovice

608 506 262

16.3.2019

Něničková Kateřina rozhodčí Nové Vráto

778 159 228

16.3.2019

Kešnerová Jana rozhodčí Nové Vráto

608 234 749

16.3.2019

Fošenbauer Ladislav rozhodčí Mydlovary

721 539 766

16.3.2019

Mach Jaroslav, Ing. rozhodčí Č. Budějovice

602 161 203

9.4.2019

Chýna Jiří rozhodčí  Mazelov 603 294 099 16.3.2019
Čečka Pavel rozhodčí Mazelov 722 517 871 16.3.2019
Boušková Zuzana rozhodčí Týn nad Vltavou 731 716 167  
Bušta Tomáš rozhodčí Horní Stropnice 722 420 676 16.3.2019
Muchka Martin rozhodčí Nové Hodějovice 606 323 445 16.3.2019
Jandora Jaroslav rozhodčí Rankov 736 680 709 16.3.2019
Kohoutek Jakub rozhodčí Radostice 723 121 222 9.4.2019
Petrásková Jana rozhodčí Trhové Sviny 724 575 725 16.3.2019
Hodinová Tereza rozhodčí Boršov n/ Vltavou 604 502 249 9.4.2019
Šustrová Jana rozhodčí Heřmaň 607 577 727 16.3.2019
Lauseker Jan rozhodčí Třebín 731 783 670 16.3.2019
Lauseker Karel rozhodčí Třebín 739 134 485 16.3.2019
Vaňatová Kateřina rozhodčí Hvozdec 725 653 064 16.3.2019
Růžička Radek rozhodčí Hluboká n/ Vltav. 603 149 410 16.3.2019
Látečková Miloslava rozhodčí Boršov n/ Vltavou 607 846 483 9.4.2019
Příhoda Josef rozhodčí Borovany 702 071 335 16.3.2019
Zabilka David rozhodčí Chotýčany 728 535 453 16.3.2019
Fořt Zdeněk rozhodčí Žimutice 724 658 642 16.3.2019
Jaroš Martin rozhodčí Žimutice 776 391 411 16.3.2019
Hajíček Jiří rozhodčí Žimutice 730 662 538 16.3.2019
Polák Vladislav rozhodčí Žimutice 725 860 887 16.3.2019
Scholzová Lenka rozhodčí Žimutice 728 595 589 16.3.2019
Sikora Matěj rozhodčí Všemyslice 792 318 384 16.4.2019
Ficl Jan rozhodčí Pištín 727 943 288 9.4.2019
Sikora Jiří rozhodčí Bavorovice 728 175 696 16.3.2019
Klepalová Miloslava rozhodčí Bavorovice 775 142 973  
Řehout Richard rozhodčí Strážkovice 607 168 980 9.4.2019
Völfel David rozhodčí Strážkovice 721 252 803 9.4.2019
Bartošová Lucie rozhodčí Mazelov 724 250 894 16.3.2019
Lipš Michal rozhodčí Boršov n/Vltavou 731 239 715 16.3.2019
Adamcová Hana rozhodčí Borovany 723 764 049 16.3.2019
Tichov Daniel rozhodčí Nové Hodějovice 603 804 156 16.3.2019
Kozlová Radka rozhodčí Srubec 724 858 188 16.3.2019
Kříha Jiří rozhodčí Čížkrajice 602 343 154 16.3.2019
Slepička Rostislav rozhodčí Byňov 728 020 725 9.4.2019
Česáková Jana rozhodčí Rudolfov 728 755 952 16.4.2019